п`ятниця, 8 грудня

У Чугуївському районі добу шукають зниклу дитину (фото)

Більше доби у селі Скрипаї Чугуївського району тривають пошуки зниклої дитини Віолетти Мужечук. За словами старости округу Тетяни Лисак родина дівчинки є багатодітною, батько зараз перебуває на війні, а мати залишилась вдома з дітьми. 23 травня дівчинка гуляла у дворі зі своїм братом-близнюком. Мама помітила, що хлопчик прибіг до хати, а дівчинки немає. Про це вони одразу повідомили у поліцію, викликали ДСНС. До пошуків дитини залучено 300 поліцейських, 70 волонтерів та 50 працівників ДСНС шукають дитину, працюють кінологи та водолази. Волонтер пошукового загону “Щит” Ольга також приєдналася до пошуків разом зі своїм собакою, яка навчена шукати людей.

– Наші кінологи працювали з ночі, пройшли здовж річки. Вони з собаками декілька годин відпрацьовували ліс квадрат за квадратом. Шукаємо, як шукаємо завжди. Співпрацюємо з поліцією та ДСНС, – розповіла волонтерка організації “Щит”.

Якщо ви володієте будь-якою інформацією про Віолетту Мужечук, просимо повідомити до ВП № 2 Чугуївського РУП ГУНП, за телефонами 102, +380503055233 чи іншим зручним способом.

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.