Субота, 23 вересня

У Бородянці влітку працюватиме Дитяча точка

Протягом літа щодня, з 10 до 19 години, в парку на Свято-Михайлівській площі у Бородянці працюватиме Дитяча точка «Спільно» від ЮНІСЕФ, де можна відпочити, погратися в ігри – про це повідомляє Бородянська міська рада. Волонтери, що працюють в цих дружніх до дітей просторах, пропонують послуги з розвитку та дозвілля, зокрема, різноманітні майстер-класи, аби таким чином розвинути творче мислення дітей та відволікти їх від складних життєвих обставин.

У липні 2022 року першою локацією Дитячої точки, яка з’явилась у Бородянській тергромаді, був Бородянський академічний ліцей. Як зазначила начальниця відділу культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради Наталія Вишинська, нещодавно підписано Меморандум про співпрацю з цією відомою міжнародною організацією, що сприятиме новим цікавим спільним проєктам.

Нагадаємо, через селище Бородянка пролягав головний напрям російського наступу на Київ. Селище перебувало в окупації з 28 лютого до 1 квітня 2022 року, однак протягом цього часу окупанти встигли знищити значну частину будинків та вчинити масові вбивства мешканців.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.