Вівторок, 28 березня

У берлінських басейнах тепер всім можна купатись топлес

Міська рада Берліну офіційно дозволила усім відвідувачам тамтешніх басейнів купатись топлес. Це сталось після того, як суд задовольнив скаргу 33-річної берлінки, котра потрактувала вимогу адміністрації одного з міських басейнів одягнути бюстгалтер, як дискримінаційну — повідомляє .
Через цю відмову її вигнали з купальні. Свою скаргу жінка пояснила тим, що внутрішні правила басейну не містять жодних положень про гендерні обмеження, а лише передбачають носіння “звичайного купального одягу”.
Спершу суд відхилив скаргу жінки, та в апеляції її задовольнили. У результаті в Берліні дозволили “купання з відкритою верхньою частиною тіла”.
“Офіс омбудсмена вітає рішення, оскільки воно створює рівні права для всіх берлінців, незалежно від того, чи є вони чоловіками, жінками або небінарними персонами, а також створює правову визначеність для персоналу лазень”, – прокоментувала голова офісу омбудсмена Дорін Лібшер.
Минулого року аналогічне рішення ухвалили у Геттінгені. Також право перебувати на пляжах топлес підтвердили і у міській раді Барселони (Іспанія): “У більшості муніципальних басейнів цілком нормально, що жінки протягом певного часу ходять топлес”, – зазначила прес-секретар міської ради.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.