Понеділок, 29 травня

У 2023 році Японія допоможе Україні на мільярди доларів

У 2023 році Японія надасть Україні допомоги на 3,5 млрд. доларів. Про цей факт заявив міністр фінансів Японії Сунічі Судзукі під час зустрічі з українським колегою Сергієм Марченком. Кошти прямої бюджетної підтримки підуть на забезпечення фінансування видатків у соціальній, освітній, медичній, гуманітарній сфері – повідомляє https://www.kmu.gov.ua/news/ukraina-otrymaie-35-mlrd-dolariv-ssha-vid-iaponii-u-2023-rotsi-ministr-finansiv-iaponii-pid-chas-zustrichi-z-serhiiem-marchenkom.

Також допомога буде надходити через спільні проєкти з Японським агентством міжнародного співробітництва «Джайка» (JICA).

Від початку повномасштабних бойових дій Японія вже надала Україні $581 мільйон пільгового фінансування. 30 березня Японія оголосила про те, що виділить $400 мільйонів на відновлення інфраструктури України. А перед тим – про $30 мільйонів на постачання Україні нелетального озброєння.

Нагадаємо, що за спільною оцінкою Уряду України, Світового банку, Європейської Комісії та ООН, потреби України на швидке відновлення у 2023 році оцінюються в 14,1 млрд доларів США.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.