Четвер, 28 вересня

Володимир Зеленський таки їде у Вільнюс

Володимир Зеленський сьогодні відвідає саміт НАТО, який розпочнеться сьогодні у столиці Литви Вільнюсі. Свою участь у заході він анонсував у своєму вечірньому зверненні. Зеленський написав, що «саміт НАТО немислимий без України» та «Це честь для мене – представляти таких людей і таку Україну».

Президент України зазначив, що планує провести ряд двосторонніх зустрічей та очікує на хороші новини: «дуже важливо, що у Вільнюсі заплановані двосторонні зустрічі різного рівня – країни Європи, Америка, Канада, Японія… Пріоритети абсолютно очевидні – це протиповітряна оборона для наших міст, для всіх громад на всій території країни, ми працюємо над створенням повноцінного повітряного щита. Це також зброя для фронту – будуть у Вільнюсі переговори й щодо цього. Звичайно, ми будемо говорити й про інші аспекти захисту життя та нашої спільної безпеки. Я впевнений, що для наших воїнів можуть бути хороші збройні новини з Вільнюса.»

Як ми повідомляли раніше, соціологічна група «Рейтинг» опублікувала дослідження, за яким понад 80% українців в Україні та в країнах Європи підтримують вступ нашої країни до ЄС та НАТО.

11-12 липня у столиці НАТО відбудеться саміт НАТО. До участі у ньому запрошено Україну, хоча ми поки не є членами цього міжнародного блоку.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.