п`ятниця, 24 березня

Великий блеф Китаю. У ПАР росія та Китай розпочали спільні військово – морські навчання. Україна стривожена.

Південно-Африканська республіка, Китай та росія проводять спільні військові навчання у ПАР. У навчаннях бере участь російський фрегат, маркований символами «Z» та «V», під якими нині російська армія скоює воєнні злочини та злочини проти людяності в Україні.

МЗС України оприлюднило заяву з цього приводу. Коментар речника МЗС України Олега Ніколенка щодо проведення в ПАР спільних військово-морських навчань з РФ.

Україна глибоко занепокоєна проведенням в Південно-Африканській Республіці спільних військово-морських навчань із Російською Федерацією, а також Китаєм. 

Російський корабель несе ракети такого ж типу, які використовуються для вбивства цивільних громадян та знищення критичної інфраструктури в українських містах і селах.

У навчаннях бере участь російський фрегат, маркований символами «Z» та «V», під якими нині російська армія скоює воєнні злочини та злочини проти людяності в Україні.

Ми глибоко розчаровані, що в той час, коли міжнародна спільнота засуджує російську агресію, зокрема країни Африки, і посилює ізоляцію РФ задля припинення війни, південноафриканська влада переймає досвід російської воєнної машини. Верх цинізму полягає в тому, що маневри розпочинаються навколо 24 лютого – в день, коли рік тому Росія розв’язала війну, незнану в Європі з часів Другої світової війни.  

Закликаємо Південно-Африканську Республіку не заохочувати подальшу агресію Росії та її почуття безкарності, а також стати на захист основоположних принципів міжнародного права та Статуту ООН.

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.