Четвер, 21 вересня

В американській лікарні одночасно завагітніли 12 працівниць

12 жінок у відділенні інтенсивної терапії однієї лікарні штату Вірджинія вагітні одночасно – про це повідомляє видання TODAY. Дюжина співробітників Ріверсайдського регіонального медичного центру — одна практикуюча медсестра, 10 зареєстрованих медсестер і один секретар відділення — приймають немовлят або народжували цього року. Жінки очікують разом шістьох дівчаток, трьох хлопчиків і три пучки радості, стать яких мамам невідома. За словами Хейлі Бредшоу, яка перебуває на 35-му тижні вагітності другою дитиною, хлопчиком, між жінками є товариські стосунки.

«Ми всі відчуваємо надзвичайну підтримку, і нам не потрібно багато хвилюватися, якщо комусь щось знадобиться», — розповідає вона TODAY.com. «Ми всі тут, щоб втрутитися і допомогти, якщо хтось бере перерву або записався на прийом до лікаря. Ми підтримуємо один одного».

«Ми краще працюємо як команда, тому що знаємо, на що нас чекає», — розповідає TODAY.com Джекі Кокс, вагітна на 36 тижні своєї п’ятої дитини, дівчинки.

Втім цей випадок не є чимось унікальним для США, швидше можна говорити про своєрідний флеш-моб, який йде від лікарні до лікарні, коли значна частина співробітниць очікують на дітей одночасно. Так у серпні 2018 року у лікарні у штаті Арізона були вагітними одночасно 16 медсестер, що складало 10% медичного персоналу відділення інтенсивної терапії. А у квітні 2019 року в одній із лікарень Нью-Йорка були вагітними одночасно 15 співробітниць пологового відділення – медсестер та асистенток лікаря.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.