Субота, 28 січня

Улюблені книги голлівудських зірок: що читають кіноактриси

Книги дуже впливають на розвиток особистості. А за улюбленим літературним твором можна багато чого дізнатися про людину. ми розповімо, які книги найбільше вразили голлівудських знаменитостей.

Меган Фокс читає: Джеймс Паттерсон «Цілуючи дівчат»

Маніяк викрадає дівчат, але перед тим, як вбити їх, він ввічливо доглядає за майбутніми жертвами. В руках у нього виявляється племінниця відомого детектива Алекса Кросу. Дядько дівчини повинен встигнути врятувати її, але чи вдасться йому?

Енн Хетеуей рекомендує: Френсіс Бернетт «Таємничий сад»

Невелика книга про десятилітню дівчинку, яка втратила батьків. Мері росла озлобленою і самотньою, вона не знала, як заводити друзів. Переїхавши жити до свого дядька, дівчинка знаходить покинутий сад.

Доглядаючи за рослинами Мері починає змінюватися – краще ставитися до людей і нарешті заводить друзів.

Емму Уотсон вразила: Кадзуо Ісігуро «Залишок дня»

Вибір голлівудської «заучки» Емми Уотсон зібрав досить неоднозначні відгуки.

Герой роману дворецький Стівенс. Майже все своє життя він працював на лорда Дарлінгтона. Тепер Стівенс змушений працювати в тому ж будинку, тільки на іншого господаря – багатого американця Фаррадея.

Дворецькому поставили завдання поповнити штат прислуги і він відправляється на зустріч з колишньою економкою міс Кентон. Як зміниться його ставлення до свого життя за шість днів мандрів?

Кіра Найтлі перечитує: Джейн Остін «Гордість і упередження»

Класичній літературі, мабуть, зовсім немає рівних. «Гордість і упередження» – роман не про любов з першого погляду.

У центрі сюжету Елізабет Беннет і містер Дарсі. Їм вдалося відкинути всі упередження і забувши про гордість, віддатися почуттям.

Кіра Найтлі зіграла Елізабет в американській екранізації.

Улюблена книга Наталі Портман: Анна Франк «Щоденник Анни Франк»

Записи єврейської дівчинки Анни Франк, які вона вела в період нацистської окупації Нідерландів. Дівчинка розповідала про нелегку долю жителів так званого «притулку». Анна вела щоденник в формі листів до вигаданої подруги.

Отто Франк (батько) не захотів оприлюднити записи, мотивуючи це тим, що в них було дуже багато інтимних подробиць. Але після довгих коливань все ж склав версію, яку видали в 1947 році.

У 2009 році щоденник став документальною спадщиною світу.

Можливо, велику роль зіграло те, що у Портман єврейське коріння.

Ніколь Кідман любить читати: Клайв Льюїс «Хроніки Нарнії»

Добра серія книг про дітей, які потрапили в чарівну країну Нарнію. Там розмовляють тварини, добро бореться зі злом, а магія нікого не дивує.

Не дивлячись на те, що автора не один раз звинувачували в расизмі і сексизмі, чарівна історія користується попитом і до цього дня.

Є і знаменита екранізація від режисера Ендрю Адамсона.

Опра Уїнфрі зачитується: Харпер Лі «Убити пересмішника»

Роман американської письменниці Харпер Лі, в якому оповідь ведеться від імені восьмирічної дівчинки. Прототипом одного з персонажів став сусід Харпер – Трумен Капоте (письменник, який подарував нам «Сніданок у Тіффані»).

Історія про трьох дітей, які пізнають світ. У книзі піднімаються гострі соціально-філософські проблеми, які є актуальними і на сьогоднішній день.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: