Четвер, 28 вересня

Сто француженок на чолі з Катрін Деньов виступили на захист права чоловіків «приставати до жінок»

Сто відомих француженок виступили проти масової кампанії переслідування чоловіків, що виникла після звинувачення голлівудського продюсера Харві Вайнштейна в сексуальних домаганнях.

Відкритий колективний лист, підписаний в тому числі актрисою Катрін Деньов і письменницею Катрін Мілле, було опубліковано в газеті Le Monde.

Автори листа бачать в русі проти домагань ознаки пуританства і називають право чоловіків «приставати до жінок» невід’ємною частиною сексуальної свободи.

«Згвалтування – це злочин. Але наполегливий або незграбний флірт не є порушенням, як галантність не представляє собою агресивний мачізм. У світлі справи Вайнштейна було залучено законну увагу до проблеми сексуальних домагань. Це було необхідно. Однак ця свобода слова сьогодні призводить до протилежного: змушує нас говорити так, як треба, змушує мовчати незгодних. А тих, хто відмовляється підлаштуватися під ці вимоги, вважають зрадниками, посібниками ». (Франц.яз.) – йдеться у листі.

Довідка.

Восени 2017 року видання The New Yorker і The New York Times випустило розслідування про сексуальні домагання до актрис з боку продюсера Харві Вайнштейна. Розслідування спровокувало суспільну дискусію про насильство і звинувачення щодо інших акторів і режисерів. Голлівудські актриси запустили дві кампанії проти насильства #MeToo і Time’s Up. Журнал Time назвав людиною 2017 років людей, які розповіли про сексуальні домагання.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.