Середа, 27 вересня

Сьогодні Володимир Зеленський призначив трьох нових послів

Сьогодні, 20 червня, Володимир  Зеленський призначив одразу трьох нових послів. Відповідні укази розміщено на сайті Президента України.

Так заступник міністра закордонних справ Андрій Мельник відтепер працюватиме Надзвичайним і Повноважним Послом України в Федеративній Республіці Бразилія.

Одразу дві амбасади тепер очолюватиме Юрій Полюхович. Окрім того, що він і далі працюватиме у Республіці Перу, відтепер він за сумісництвом керуватиме і українським посольством у Колумбії. Олександр Поліщук, який до нині був заступником міністра оборони, вирушає до Індії, де очолюватиме українське посольство.

Безумовно найвідомішим із цієї трійки новопризначених послів є Андрій Мельник, який протягом 7 років працював Надзвичайним та Повноважним послом України у ФРН. Там він відзначився рядом гострих заяв, які відстоювали українські інтереси, іноді навіть здіймаючи скандали, що зазвичай невластиво дипломатам. Через це його іноді називали «недипломатичним дипломатом». До речі, українського посла у Бразилії не було від 6 жовтня 2021 року. Так само тривалий час без керівника залишалось і українське посольство в найнаселенішій країні світу – Індії.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.