п`ятниця, 8 грудня

Прирівняти до нацизму: екс-прем’єр України довів фанатів “русского мира” до істерики

У Росії викликала шок і бурю емоцій заява колишнього прем’єр-міністра України (2005-2006) Юрія Єханурова про “рускій мір”.

В ефірі телеканалу NewsOne Єхануров заявив, що історики повинні поставити нацизм, комунізм і “русскій мір” в один ряд, пише Обозреватель.

“Україна – незалежна країна, яка кров’ю оплатила цю незалежність і ніякого об’єднання з Росією на найближче сторіччя не буде. Та й взагалі треба забувати про об’єднання. Я думаю, що нашим вченим потрібно серйозно розглядати питання і прирівняти нацизм, комунізм і русскій мір”, – заявив він.

За словами Єханурова, ту, як веде себе російське керівництво по відношенню до України, “виходить за рамки будь-якого цивілізованого суспільства”.

“Потрібно оголосити Російську Федерацію країною-агресором, розірвати дипломатичні відносини і так далі. Але для цього ми повинні різко посилити наші збройні сили. І потрібно піднімати питання про те, як український народ дивиться на те, щоб на території України розмістили базу НАТО”, – заявив колишній прем’єр України.

У захисників “русского міра” ця заява викликала відвертий шок і хвилю гнівних коментарів:

“- Та тут психіатри вже не допоможуть!!!!!

– NewsOne, у вас гості – фашисти! А ви ще дивуєтеся, чому від вас Крим пішов! Так от вас скоро усі регіони України відваляться у незалежність, з такими гостями в студіях!

– Єхануров самий щирий українець))) Не дарма ж кажуть, що українець не національність, а політичне забарвлення… Це ж треба було так мізки зас*ать, щоб люди перетворилися у послідовників нацистів…

– Єханурова потрібно поставити в один ряд з нацистами. До стінки”.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.