Середа, 27 вересня

До Києва прибув президент ПАР. Хоче помирити Україну та Росію

Сьогодні до Києва прибув президент Південно-Африканської Республіки Сиріл Рамафоса. Очікується, що до нього також приєднаються керівники Єгипту, Сенегалу, Уганди, Замбії та Республіки Конго – про це повідомляє «Українська правда».

Мета їх візиту – миротворча місія, вони намагатимуться помирити Україну та Росію, тож сьогодні вони зустрінуться з президентом України Володимиром Зеленським, а завтра у Санкт-Петербурзі з володимиром путіним. Також вони планують домовитись про збільшення поставок зерна і добрив з України та рф.

Президент Сиріл Рамафоса прибув на залізничну станцію Немішаєве в Україні, де його зустрічають спеціальний посланник України з питань Африки та Близького Сходу посол Максим Субхк та посол Південно-Африканської Республіки в Україні пан Андре Греневальд.

Задля візиту африканських лідерів у Києві був перекритий рух автомобілів на бульварі Шевченка.

23 травня група африканських країн запропонувала Україні почати переговори з росією без виконання умови про повне виведення російських військ з української території. Саме ПАР утрималась під час голосування в ООН за резолюцію із закликом до Росії вивести свої війська з України. 11 травня посол США в Південній Африці Рубен Брігеті звинуватив Кейптаун в торгівлі зброєю з Москвою.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.