п`ятниця, 8 грудня

Суд обрав Всеволоду Князеву запобіжний захід

Вищий антикорупційний суд визначив екс-голові Верховного суду Всеволоду Князеву запобіжний захід – тримання під вартою до 14 липня. Водночас він може вийти на свободу. Однак для цього мусить внести заставу у 107 млн. грн. – про це повідомляє  www.suspilne.media . Під варту його взяли просто у залі суду. Прокурори вимагали заставу у 150 млн. грн., оскільки вважають, що він може переховуватись  в Україні чи за кордоном, впливати на свідків.

Адвокати Всеволода Князева спростували всі ризики і просили у суду будь-який інший запобіжний захід не пов‘язаний з арештом. Його адвокат Володимир Клочков зазначив, що Всеволод Князев голосував проти потрібного рішення, за яке йому начебто пропонували хабар.

Як ми повідомляли раніше, www.topkyiv.info/news/v-ukrayini-zatrymaly-vysokopostavlenogo-suddyu-z-rekordnym-habarem НАБУ затримало голову Верховного суду України Всеволода Князева, який начебто взяв хабар у сумі 2,7 млн. S. Справа, за яку Всеволод Князев ймовірно отримав хабар, стосується інтересів українського олігарха Костянтина Жеваго.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.