Понеділок, 29 травня

Суд наклав арешт на дві ділянки дружини Віктора Медведчука на Львівщині

Дві земельні ділянки в одному з престижних туристичних районів Львівщини, які незаконно належали дружині Віктора Медведчука Оксані Марченко перебуватимуть під арештом. Таку ухвалу виніс суд за матеріалами СБУ – інформує прес-служба Служби Безпеки України. Загальна вартість арештованого  майна становить майже 17,5 млн. грн. На цих ділянках Оксана Марченко планувала збудувати готельний комплекс.

Самі земельні ділянки колаборантка отримала завдяки незаконним оборудкам з нерухомим майном, які їй  допоміг провернути колишній керівник районного відділу земельних ресурсів. Протягом 2004-2010 рр. він вносив недостовірні відомості до звітної документації для видачі земельних актів щодо права власності на землю на користь Оксани Марченко. Йому вже повідомлено про підозру за двома статтями ККУ: ч. 2 ст 364 (зловживання владою чи службовим становищем, ч.2 ст 366 (службове підроблення), матеріали справи передано до суду.

Нагадаємо, що у серпні минулого року на Львівщині СБУ ініціювала арешт трьох земельних ділянок, якими незаконно володіла Марченко.

Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.

У лютому 2021 року РНБО запровадила санкції проти ряду громадян України, у тому числі Віктора Медведчука та Оксани Марченко. 21 вересня 2022 року Віктора Медведчука в рамках обміну передали російській стороні, у січні 2023 року його позбавили українського громадянства

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.