п`ятниця, 1 грудня

Стало відомо, яка європейська країна не заарештує пуйла

Володимир пуйло може без остраху за свою свободу з’явитись на  території Угорщини навіть попри те, що ця країна підписала Римський статут та зобов’язана видати підозрюваного у Гаагу. Про це повідомляє https://www.eurointegration.com.ua/

з посиланням на главу адміністрації прем’єр-міністра  Угорщини Віктора Орбана Гергея Гуйяша. Він заявив, що відповідно до угорської правової системи у Будапешта немає законних підстав арештовувати російського президента, хоча Угорщина підписала і ратифікувала Римський статут. При цьому він поскаржився на те, що Римський статут не вбудований в угорську правову систему. Гуйяш також додав, що угорський уряд не сформував позицію щодо ордера на арешт путіна, але висловив свою думку на цю тему. “Ці рішення не є найбільш вдалими, оскільки вони ведуть до подальшої ескалації, а не до миру, це моя особиста суб’єктивна думка”, – додав Гуйяш.

Нагадаємо, 17 березня Міжнародний кримінальний суд в Гаазі видав ордер на арешт президента росії володимира путіна та його спільниці, громадянки росії Марії Львової-Бєлової, яка стверджує, що є дитячим омбудсменом росії. Вони обвинувачуються у тому, що організовували викрадення українських дітей. Марія Львова-Бєлова під час зустрічі з володмиром пуйлом зізналась у тому, що всиновила дитину, яка народилась на Донбасі.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.