п`ятниця, 8 грудня

Сьогодні – День Героїв та морської піхоти (фото)

Сьогодні в Україні відзначають одразу два свята – День Героїв України та День морської піхоти. У День Героїв українці вшановують пам’ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. На жаль, багато українських героїв загинули у боротьбі за Незалежність України.

Цей день було запроваджено у 1941 році ОУН у памʼять про загибель у Роттердаві Євгена Коновальця. Починаючи з 1992 року значення свята постійно зростало. У День Героїв вітають усіх, хто з ризиком для життя боровся за українську незалежність, а також віддають шану загиблим. Цього року, в умовах повномасштабної війни у багатьох містах в цей день проходять пам’ятні заходи на честь загиблих у війні, а також покладають квіти біля пам’ятників героям України.

Також сьогодні в Україні відзначають і друге свято, присвячене героїчним людям – День морської піхоти.

Вперше з початку широкомасштабного вторгнення морські піхотинці пройшли психологічну смугу перешкод для отримання штормового берета – повідомляє Генеральний штаб ЗСУ .

Традиційно, смугу перешкод особовий склад військових частин та підрозіділів морської піхоти долав напередодні свого професійного свята – Дня морської піхоти.

Психологічна смуга була облаштована з урахуванням всіх визначених вимог та тих завдань, які властиві підрозділам морської піхоти. Зокрема, це постійне виконання вправ на фізичну витривалість, подолання водних перешкод, штурм окопів, виконання вправ стрільб тощо. Важливо, що, військовослужбовці піддавалися постійному психологічному впливу досвідчених інструкторів, які призначаються з числа найпідготовленіших морських піхотинців.

Крім особового складу військових частин смугу подолали й курсанти, які навчаються за фахом “Управління діями підрозділів морської піхоти” у Військовій академії м. Одеса.

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.