Неділя, 2 квітня

Соціологи з’ясували скільки дітей не ходить у школу

Лише 8% українських дітей взагалі не відвідують школи чи дитячого садочка — такі підсумки соціологічного опитування, яке нещодавно провела соціологічна група “Рейтинг” серед батьків українських дітей. Однак при тому війна внесла корективи у саму форму навчання, тож 42% дітей змушені навчатись онлайн, ще 29% — за змішаною формою (он-лайн та у приміщеннях), лише 26% постійно відвідують заняття у приміщенні та 3% перебувають на домашній формі навчання. Звісно що онлайн навчання переважає у прифронтових зонах.
При цьому найчастіше навчання онлайн відбувається за допомогою смартфона, рідше ноутбук, зовсім рідко — планшет чи стаціонарний комп’ютер.
На жаль така форма навчання погіршує його якість — це відзначив кожен п’ятий респондент. Найчастіше на це скаржаться мешканці деокупованих чи прифронтових територій.
Опитування проводилось 27 січня — 1 лютого на замовлення проєкту “Дій для дітей України”, було опитано 200 респондентів серед матерів дітей 3-17 років на всій території України крім окупованих територій та територій, де відсутній український мобільний зв’язок. Похибка складає до 2,2%. 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.