Середа, 22 березня

Шмигаль зайнявся перейменуванням росії на московію

Володимир Зеленський доручив прем’єр-міністру Денису Шмигалю опрацювати питання офіційного перейменування росії на московію. Це він зробив у відповідь на петицію, яка нещодавно набрала необхідний мінімум голосів, щоб вимагати відповіді від Президента України.
“Порушене у петиції питання потребує ретельного
опрацювання як у площині історико-культурного контексту, так і з огляду на можливі міжнародно-правові наслідки. З урахуванням зазначеного я звернувся до Прем’єр-міністра України з проханням щодо його комплексного опрацювання, зокрема із залученням наукових установ, та інформування мене та автора петиції про результати,” — таку відповідь дав президент України Володимир Зеленський на петицію.

Свою позицію активістка обгрунтувала тим, що назва “Росія” використовується останні століття необгрунтовано: “301 рік українці потерпають від брехні російської версії нашого історичного минулого. Називаючи Росію Росією, ми легалізуємо її брехню та підтверджуємо, що згодні з її версією історії”. Тому вона вимагає “офіційно перейменувати назву «росія» на «московія». І замінити термін «російський» на «московський», «російська федерація» на «московська федерація».
І хоча до реального перейменування росії на московську федерацію ще не дійшло, однак у самій московії уже встигли відреагувати на ініціативу, щоправда у доволі своєрідний спосіб. Зокрема колишній місцеблюститель російського престолу Дмітрій Мєдвєдєв поспішив назвати українського президента, етнічного єврея, верховним нацистом, а Марія Захарова, яка є речницею їхнього МЗС, назвала Зеленського бункерним, забувши, що в бункері здебільшого відсиджується пуйло.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.