Неділя, 2 квітня

Нагороджені військовики, євроінтеграційні заяви – зустріч президентів

Президент України Володимир Зеленський спільно з Оленою Зеленською побував у Львові, його візит складався з кількох подій. Зокрема, зустрівся із сім’єю президента Латвії Егілса Левітса та його дружини Андри Лівете. Спільно вшанували пам’ять військових, які загинули у боротьбі з російськими окупантами, та поклали квіти на військовому меморіалі на Личаківському цвинтарі. https://suspilne.media/ 

Головним підсумком зустрічі двох президентів стало підписання спільної декларації підтримки Латвією повноправної європейської та євроатлантичної інтеграції України. У Декларації зазнчається, що лише з Україною у своєму складі Європейський проект стане дійсно довершеним. Лише з Україною у своєму складі НАТО стане дійсно міцним захисником народів Європи та всіх наших спільних цінностей.

Також Володимир Зеленський побував у військовому госпіталі, де лікуються захисники України, зокрема і ті, хто отримав поранення на Бахмутському напрямку. Володимир Зеленський не лише зустрівся з ними у лікарняних палатах, а й вручив державні нагороди. Зокрема ордени Богдана Хмельницького та “За мужність” ІІІ ступеня отримали мінометники, стрільці, зенітники, гранатометники та бойові медики. “Дякую вам за службу, за героїчний захист нашої Батьківщини. Бажаю вам швидкого одужання”, — сказав Президент України Володимир Зеленський. Також Глава держави відзначив орденами Данила Галицького представників Медичних сил Збройних Сил України.

Львівський військовий госпіталь активно співпрацює з провідними фахівцями клінік США та Великої Британії. Зокрема, щодо впровадження сучасних малоінвазивних та високотехнологічних оперативних втручань у галузі пластичної та реконструктивної хірургії, а також новітніх методів реабілітаційної медицини.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.