п`ятниця, 8 грудня

СБУ нейтралізувала проросійських агітаторів

СБУ нейтралізувала кількох проросійських агітаторів, які у соціальних мережах закликали до захоплення державної влади та розпалювали міжконфесійну ненависть, виправдовували агресію РФ — повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема у Києві мешканець столиці під фальшивим ім’ям поширював матеріали російських та білоруських пропагандистів. У Закарпатті місцевий блогер «розганяв» ворожі наративи, в яких ображав почуття віруючих, вдавався до зневажливих висловлювань на їхню адресу. При цьому він використовував матеріали прокремлівських інтернет-ресурсів.

Підривною діяльністю займались і дві мешканці Черкас. Одна з них — колишня працівниця прокуратури, інша працює у державному банку. У своєму листуванні у месенджері виправдовували злочини російських окупантів. На Вінничині викрито чотирьох агітаторів, які досі користувались забороненою мережею “Однокласники” де закликали до насильницького захоплення влади та зміни державних кордонів. Цими агітаторами були колишній вчитель та медпрацівник.

Тепер щодо всіх них йдуть розслідування за статтями Кримінального кодексу про порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, націлнальної, релігійної належності; публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади та посягання на територіальну цілісність і недоторканість України.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.