Понеділок, 29 травня

Ryanair хоче літати в Україні

Бюджетна ірландська авіакомпанія Ryanair планує відновити польоти в Україну, щойно вони знову стануть безпечними, —  про це повідомляє https://www.bloomberg.com/news/articles/2023-04-19/ryanair-ceo-sees-ukraine-aviation-opportunity-once-war-ends з посиланням на головного виконавчого директора Ryanair   Майкл О’Лірі.
Протягом року після повернення компанія хоче створити 30 маршрутів і мати кілька баз в Україні протягом 12 місяців після повернення. Однак про конкретні маршрути чи, бодай, бази в Україні, компанія не повідомляє.

А тим часом бюджетний перевізник найняв 60 українських пілотів та 80 бортпровідникв, які очсікують на відкриття ринку переважно у Польщі.

Генеральний директор сказав, що відбудова України надасть величезну можливість для європейського бізнесу брати участь і прискорюватися, і авіація відіграватиме ключову роль, тому що «росіяни, ймовірно, підірвуть дороги та мости на виїзді», тому переміщення людей за допомогою літаків буде бути ключовим. 

До вторгнення Росії в Україну та подальшого закриття повітряного простору країни Ryanair була другою за величиною авіакомпанією на ринку, і О’Лірі передбачив, що вона може стати №1, коли життя повернеться в нормальне русло. 

Як ми повідомляли раніше, https://topkyiv.info/news/zabudte-pro-litaky-obmezhennya-na-poloty-to-nadovgo обмеження на польоти цивільної авіації можуть до 2029 року

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.