Понеділок, 29 травня

Росія обстріляла Євробачення (фото)

У ніч з 13 на 14 травня відбувся ракетний обстріл Тернополя. Точніше 2 обстріли. Перший о 22:35, другий о 05:00. Є двоє поранених, обстріляно промзону та приватну забудову, два навчальних заклади.

Але справа не лише у кількості жертв, а й у тому, чому саме Тернопіль, чому саме у цю ніч. Адже загалом Тернопіль – спокійне тилове місто. Тут немає великих підприємств, чи інших цікавих для загарбників об’єктів. Хоча останній факт не особливо стримував росіян. Досі обстрілів Тернополя було не так багато. Вперше місто потрапило під обстріл 3 квітня 2022 року, на щастя без жертв. Після того обстрілів міста, здається, не було.

І отут варто згадати, що саме у ніч з 13 на 14 травня відбувався фінал пісенного конкурсу Євробачення. Того самого, до якого росію вже другий рік поспіль не допускають. А український гурт TVORCHI, який цього року представляв Україну, є саме з Тернополя. І обстріли відбулись невдовзі після його початку та по завершенні трансляції. Щоб конкретно зіпсувати тернополянам цю ніч. До Великобританії, де відбувається конкурс, і яка є одним з основних союзників України, росія дістати не може. Все таки ядерна держава. Тобто росію дратують будь-які успіхи України. І якщо тільки вдасться заблокувати участь росії в паризькій олімпіаді, це викличе нову хвилю ракетних обстрілів. Можете не сумніватись. Путін – тварина мстива.

Як ми повідомляли раніше https://topkyiv.info/news/peremozhczem-yevrobachennya-2023-stala-shvedska-spivachka-loreen

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.