Неділя, 3 грудня

Російський добровольчий корпус та легіон «Свобода росії» перетнули кордон. Бій іде у Грайвороні Белгородської народної республіки

Сьогодні вранці частини Російського добровольчого корпусу та легіону «Свобода Росії» перетнули кордон із російською федерацією – про це повідомляє телеграм-канал Легіону. https://t.me/s/legionoffreedom. На цей момент вони звільнили село Козинку і станом на 13-00 передові загони добровольців увійшли на околиці районного центру Грайворон. Також відомо, що загони російських добровольців рухаються на бронетехніці. У телеграм-каналі вони звернулись до мешканців прикордонних регіонів: «Залишайтесь вдома, не чиніть спротиву та не бійтесь: ми вам не вороги. На відміну від путінських зомбі ми не чіпаємо цивільних і не використовуємо їх у своїх цілях. Свобода уже близько!»

Також вони подякували невідомим патріотам  по всій росії з подякою за шум, який вони вчинили напередодні у Казані, Климовську, Ленінградській області та Мурманську.

Офіційних коментарів з боку українських силових структур поки не було. Однак керівник ГУР МО Кирило Буданов в інтервʼю телеканалу «Ісландія» заперечив причетність України до цієї акції російських добровольчих формувань: «Питання дискусійне, я хочу виходу ЗСУ на кордон України, а для цього підходять будь-які засоби, а що там твориться на росії… це одне з опозиційних озброєних формувань. Це їхні справи» — зазначив керівник української розвідки.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.