Неділя, 3 грудня

Російські добровольці розповіли про підсумки рейду у Білгородську область

«Операція у Грайворонському районі Білгородської області пройшла успішно, а її цілі досягнуті». Про це заявили командири двох російських добровольчих формацій: РДК та Легіону «Свобода росії». За словами командира Легіону на позивний Цезар: «противник розгромлений, частина ганебно втекла, ми затрофеїли багато техніки та взяли полонених».

Наступними цілями добровольців є Білгород, Брянськ, Курськ, Вороніж, Ростов, Москва та пообіцяли дійти до Владивостока. Вони закликали мешканців цих міст чекати на них.

Водночас добровольці зазначили, що у Білгородській області регулярні війська рф обстрілювали населені пункти із ствольної артилерії та авіації.

За словами командирів підрозділів у них також є втрати в особовому складі – 2 вбитих та 10 поранених.

Щодо техніки, то вони скористались порадою володимира путіна, і купили її у воєнторзі. Також вони використовували перетрофеїну американську техніку.

Як ми повідомляли раніше, 21 травня 2023 року, об’єднані сили РДК та Легіону «Свобода Росії», які воюють на стороні України, почали рейд на територію Грайворонського району Білгородської області. Орієнтовно у рейді брало участь близько однієї роти. Пропагандисти поширили відео про знищення великої кількості диверсантів. Однак після завершення рейду, добровольці провели спільну прес-конференцію.

 

 

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.