Середа, 31 травня

путін може застосувати проти України винищувачі п’ятої категорії Су-57 – Il Messaggero

путін може наважитися застосувати проти України найсучасніші винищувачі Су-57. Про це пише італійське видання “Il Messaggero” посилаючись на інсайдерські джерела. Таке рішення Кремля може бути продиктоване висновками із таємних документів Пентагону, які оприлюднили в інтернеті кілька днів тому. До цієї пори, Москва не наважувалася застосувати винищувачі проти України позаяк боялася, що їх знищить протиракетна система України.

Однак в документах, які витекли з таємних джерел Пентагону і потрапили в медіа, йдеться про те, що на початку травня Україна вичерпає свої протиракетні системи і без допомоги Заходу більше не зможе «закрити небо».

Йдеться про фатальний брак снарядів до системи “Бук” та С-300, які становлять 89 % оборони неба перед російськими ракетами різних систем, а також деякими моделями бомбардувальників.

«Протиракетні бойові снаряди в України закінчаться в другій половині квітня і до 3 травня їх не буде зовсім. До 23 травня може бути вичерпана оборонна здатність українських військ на лініях фронту там, де сконцентрована більшість повітряних сил росії», – пише Il Messagero.

«Адміністрація Байдена оголосила, що висилає до України додаткову військову допомогу, амуніцію і ракети в рамах пакету військової допомоги на суму 2, 6 мільярда доларів, з яких частина піде на допомогу Києву в приготуванні до весняного контрнаступу», – повідомляє американська сторона.

 

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.