Неділя, 3 грудня

Пуйло, або його двійник, незаконно відвідало окуповану частину Херсонщини

Особа, яка видає себе за президента росії володимира пуйла нещодавно відвідала окуповану частину Херсонщини. Візит стався, ймовірно, до Великодня, йдеться про окупований Генічеськ зі сторони селища Новоолексіївка – повідомляє https://www.pravda.com.ua/ з посиланням на російські пропагандистські видання. На відео, яке розповсюдили російські пропаганисти видно, як пуйло вручає військовослужбовцям копію ікони, яка належала “одному з найуспішніших міністрів оборони російської армії у ХІХ столітті”, і каже, що “зараз ось Великдень буде, так?”.

Припускається, що сама поїздка відбулась напередодні Великодня, однак московити спробували приховати точну дату візиту. У Кремлі повідомили, що поїздки Путіна на тимчасово окуповані території України нібито “заздалегідь не готувалися”.

Пізніше пропагандистське видання РИА Новости опублікувало коментар прессекретаря Путіна Дмитра Пєскова, який запевняє, що Путін був в Україні 17 квітня. Він заявив, що коментатори нібито вхопилися за одну з фраз російського диктатора й одразу почали висувати нібито “помилкові гіпотези”.

За інформацією порталу https://www.slovoidilo.ua/ від 2014 року пуйло 29 разів незаконно відвідувало Україну, 18-19 березня воно незаконно відвідувало Севастополь та Маріупооль, причому в Маріуполі воно побувало вночі. Водночас чимало оглядачів стверджують, що у Маріуполі все ж був його двійник.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.