Неділя, 3 грудня

Пригожин принесе війну на росію – політолог

«Власник ПВК Вагнер Євгеній Пригожин є саме тою фігурою, яка за сприятливих обставин може принести внутрішню війну на росію» — таким прогнозом поділився з https://topkyiv.info/ політолог Володимир Фесенко. За його словами цьому сприяють ряд факторів, передусім його біографія «людини 90-х. Це була кримінальна доба, і саме такі люди тоді робили кар’єру, несподівано прориваючись наверх буквально за лічені роки. Зрештою таким же є і сам володимир путін» — зазначив політолог. При цьому він зазначив, що поява ПВК Вагнер є доволі загадковою – ніхто достеменно не знає, як з’явилась ця компанія, тим більше що російське законодавство забороняє створення приватних військових компаній. Одного разу путіну знадобилась людина для виконання специфічних завдань, так з’явилась відома «фабрика тролів» та ПВК Вагнер – Пригожин зумів запропонувати цю послугу.

«Говорячи про пригожина, варто згадати події кінця 1910-х – початку 1920-х, коли на росії з’явилось чимало польових отаманів, які були ні за «білих», ні за «червоних». Так ось Пригожин – саме той тип» — говорить Володимир Фесенко.

«На початку пригожин виконував функцію ланцюгового пса путіна, однак протягом останнього року відбулась певна трансформація і він відчув, що перетворився на політичну фігуру, у нього з’явилась політичні амбіції. Я не здивуюсь, якщо він балотуватиметься у державну думу, однак конкурувати на президентських виборах при живому путіну він не буде. Але путін не вічний» — зазначив Володимир Фесенко. Водночас протягом останнього року у пригожина з’явилось чимало ворогів у владі, зокрема окремі губернатори, російський генерал Валерій Герасимов. Він виявився дуже конфліктною людиною, і саме тому він є тою фігурою, яка може принести громадянську війну на росію.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.