Четвер, 21 вересня

Прокуратура Деснянського району Києва почала слідство за фактом загибелі людей біля поліклініки

У столичній поліклініці, де не відкрили укриття під час повітряної тривоги, розпочато досудове слідство  за фактом службової недбалості з боку посадових осіб медичного закладу, що призвела до тяжких наслідків (ч. 2 ст. 367 КК України) – повідомляє прес-служба прокуратури Києва. За даними слідства, в ніч на 1 червня 2023 року під час ракетної атаки російських окупантів у столиці загинуло троє людей, у тому числі дитина 2012 р.н. Ще 15 осіб отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості – 11 з них госпіталізовані до лікувальних закладів.

Мешканець Києва, чия дружина загинула під час атаки рф, повідомив, що люди прибігли вночі до укриття, яке розташовано у дитячій поліклініці, але їм ніхто не відкрив. Допитуються керівництво та персонал медзакладу для встановлення посадових осіб, відповідальних за експлуатацію укритття та забезпечення вільного доступу до нього під час оголошення повітряної тривоги.

Тим часом міський голова Віталій Кличко повідомив, що e кожному районі міста відповідальність за роботу укриттів несуть керівники установ, де розташовані укриття, і глави районів. Глави РДА відповідальні за доступ і облаштування укриттів, які нанесені на мапу укриттів столиці.
Щодо Деснянського району – у школі поруч, з поліклінікою укриття було відкритим і в ньому були люди.

Як ми повідомляли раніше, всі ракети, які сьогодні атакували Київ, були збиті силами ППО 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.