Четвер, 7 грудня

Президент Зеленський на Рамштайн просив більше ППО, щоб пережити зиму і виграти війну

Президент Володимир Зеленський сьогодні на засіданні групи Рамштайн прохав партнерів забезпечити Україну достатньою кількістю ППО.

“Протиповітряна оборона – це суттєва частина відповіді на питання, коли закінчиться ця війна, і чи вона закінчиться справедливо для України”.

За словами президента, що цієї зими Росія намагатиметься повторити свої тактики зі знищення української інфраструктури, “але з чіткими висновками і з більшими терористичними зусиллями”, передає Українська правда.

Глава держави зауважив, що “кожен може бачити, що дає захист неба”.

“Це гарантія, що у містах буде нормальне життя, буде економіка, будуть люди. Протиповітряна оборона дальньої дії також може гарантувати функціонування наших коридорів у Чорному морі і Дунайському регіоні.

Президент України Володимир Зеленський перерахував три нагальні пріоритети, з якими приїхав на засідання Контактної групи з питань оборони України (“Рамштайн-16”). Як передає кореспондент УНІАН, про це Зеленський сказав на спільному брифінгу з генеральним секретарем Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Єнсом Столтенбергом у Брюсселі.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.