Середа, 29 березня

Планету трясе. Тепер у Новій Зеландії

Сьогодні, 15 лютого, потужний землетрус магнітудою 6,1 бали зареєстровано у Новій Зеландії, поштовхи його бути чутні біля тамтешньої столиці Веллінгтона. Місцеві мешканці описують їх як «масштабні та страшні».

Землетрус стався на глибині 48 кілометрів, його відчули 60 тисяч мешканців Північного та Південного островів, які входять до складу Нової Зеландії. Національне агенство з надзвичайних ситуацій повідомило, що загрози цунамі, на щастя, немає.

Однак на цьому критична ситуація в Новій Зеландії не припинилсь, і пізніше у Новій Зеландії було зареєстровано ще один землетрус на глибині 78 кілометрів магнітудою 4 км. Повідомлень про жертви чи потерпілих у Новій Зеландії внаслідок землетрусу немає.

Також 15 лютого поштовхи магнітудою 5,8 балів було зареєстровано на Камчатці (Росія), а 14 лютого у Румунії магнітудою 5,7 балів.

Нагадаємо, 6 лютого на південному сході Туреччини та у Сирії стався руйнівний землетрус магнітудою 7,8 балів. Станом на 15 лютого в обох країнах загинула 41 000 людей, понад 105000 поранено.

Джерело:https://24tv.ua/

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.