п`ятниця, 24 березня

Південну залізницю перейменують на Харківську

Більшість українців, які взяли участь у голосуванні, яке в Дії проводило Міністерство цифрової політики щодо зміни назви Південної залізниці обрали назву Харківська залізниця — про це повідомляє телеграм-канал міністерства.

Загалом у голосуванні взяло участь 860 тисяч користувачів, з них за назву Харківська залізниця проголосувало 335,6 тис. Варіант Слобожанська залізниця набрав 234 тис., Східна залізниця — 232 тис, слобідська залізниця — 57 тисяч.

Укрзалізниця планує повністю дерусифікувати всі залізничні шляхи та позбутися радянських та російських назв. До війни на території залізниці проживало 11 млн. людей.

Південна залізниця є регіональною філією Укрзалізниці та обслуговує Харківську, Полтавську та Сумську області а також деякі райони сусідніх областей. Також ще однією регіональною філією з російською назвою є Південно-Західна залізниця з центром у місті Києві, яка обслуговує Київську, Вінницьку, Житомирську, Чернігівську, Хмельницьку та частково Сумську, Рівненську, Чернівецьку, Черкаську, Полтавську та Тернопільську області.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.