Петиція за відставку Зеленського за одну добу набрала необхідну кількість голосів і продовжує набирати

815
Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Електронна петиція “За відставку президента Володимира Зеленського” за неповні дві доби набрала 35 тисяч голосів, необхідних для її розгляду главою держави.

Петиція була зареєстрована 22 травня. 

Її автор Максим Безрук відзначає, що голосування за Зеленського “у більшості своїй було протестним”, і насправді чинний президент не має підтримки 73% виборців.

«Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особа зовсім не об’єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання.

Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію. Користаючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки.

Складається неприпустима ситуація, коли «слуга народу» не має моральних зобов’язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України!» – йдеться у петиції.

Для того, щоб її розглянув президент, петиція має набрати 25 тисяч голосів за 92 дні.