Неділя, 2 квітня

Перемога буде цього року — Володимир Зеленський

“Перемога України буде цього року, однак для цього всі ми повинні виконати домашнє завдання” — заявив 24 лютого під час своєї прес-конференції Президент України Володимир Зеленський. При цьому він наголосив, що на нашій стороні правда.
Сама прес-конференція тривала майже три години та відбувалась в умовах таємності, а про її місце та точний час в лстанній момент дізнались лише акредитовані на неї журналісти. Більше половини запитань на прес-конференції змогли задати іноземні журналісти, при тому запитання були від видань, які представляють різні материки, включно з такими далекими, як Австралія та Латинська Америка.
Найемоційнішим з них виявилось прохання азербайджанського журналіста зробити на прохання його сина селфі з Володимиром Зеленським, на що той погодився також відзначивши, що азербайджанський журналіст говорив українською мовою.
У рамках своєї прес-конференції Володимир Зеленський сказав про своє бажання зустрітись з лідерами Китаю та Бразилії і навіть висловив готовність приїхати на конференцію з країнами Латинської Америки, задля покращення стосунків з цим регіоном.
Також Володимир Зеленський відзначив, що американські громадяни, які вважають, що вони надають надто велику допомогу Україні повинні розуміти, що інакше їм доведеться воювати за країни Європи, які є членами НАТО і які можуть стати жертвами російської агресії.
Також Володимир Зеленський повторив свою думку, що йому нема про що говорити з Володимиром Путіним.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.