Неділя, 3 грудня

Patriot перемагає Кинджали з рахунком 6:0 – військовий експерт

«Ворог дійсно змінив тактику повітряних ударів, і зараз його основним завданням є вполювати хоча б один Patriot. Однак поки що у цьому поєдинку Patriot проти «Кинджалів» рахунок 6:0». Про це розповів у ексклюзивному інтервʼю www.topkyiv.info/ військовий експерт Петро Черник. «Їм потрібно це для своєї пропаганди, вони промацують нашу оборону», — додав експерт.

Петро Черник зазначив, що нічого принципово нового у своїх масових ракетних обстрілах окупанти не демонструють: «На початку війни їх головний арсенал складали далекобійні ракети, як Х-101 та «Калібр». Зараз є дуже велике вкраплення ударних безпілотників Shaxed 136/131, однак це не є чимось принципово новим. Однак тепер вони обстрілюють Україну невеликими партіями ракет, по 20-30 шт., у надії вполювати хоча б один Patriot».

І хоча ефективність використання Patriot зараз близька до 100%, говорити про гарантоване закриття неба над Києвом не можна. Крім того, ворог буде пробувати прорвати нашу оборону в інших місцях, де вона поки не є такою ефективною. «Час від часу у ворога можуть бути успіхи, навіть там, де ми вважаємо, що небо є закрите»,– застеріг Петро Черник. З часом аналогічно буде “чисте небо” і над основними українськими містами.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.