Середа, 31 травня

Організатору скандальних вечірок у Києві збільшили розмір застави

Київський апеляційний суд призначив організатору скандальних вечірок у Києві заставу у понад півмільйона гривень та взяли під варту у залі суду – про це у своєму https://t.me/andrii_nebytov/1205 повідомив начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов. “Сьогодні, ухвалою Київського апеляційного суду одного з організаторів взяли під варту в залі суду, збільшивши розмір застави до 536 800 гривень”, – написав він.

Про цю історію стало відомо після 1 лютого 2023 року, коли організаторам цих вечірок було оголошено підозру. Зокрема, в одній зі столичних квартир хлопці запрошували на вечірки дівчат, накачували їх транквілізаторами, а після, знімали разом з ними контент 18+, який потім публікували у своїх блогах. При цьому молодики звинувачували дівчат у легковажній поведінці та називали повіями, ігноруючи той факт, що вони не могли адекватно реагувати на події та знущання, яким їх піддавали. 

Розголос виявився настільки гучним, що на нього навіть відреагував президент України Володимир Зеленський, який тоді сказав, що “Окремо хочу сьогодні подякувати працівникам Національної поліції України, які швидко відреагували на ганебні факти, про які стало відомо вчора… Насильству в Україні місця не буде”..

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.