Середа, 22 березня

Опубліковано супутникові знімки вибухів на аеродромі у Єйську

У мережі з’явились перші супутникові знімки, які підтверджують — на аеродромі у російському місті Єйську таки були вибухи — повідомляє Знімки було зроблено 1 березня, а самі вибухи трапились в останній день зими. За інформацією з місцевих телеграм-каналів летовище атакували 2 безпілотники. На жаль невідомо, чи потерпів сам аеродром та літаки, які на ньому перебували, однак знімки за 15 лютого свідчать, що на той час на аеродромі перебували як військові, так і пасажирські літаки: два винищувачі типу МіГ-29, два пасажирські Ту-134, шість винищувачів типу Су-34 або Су-37, два транспортні Ан-72 і один Іл-38. 

Місто Єйськ знаходиться у Краснодарському краї на березі Таганрозької затоки Азовського моря, за 172 км від Ростова на Дону. Відстань від Запоріжжя до Єйська — майже 600 км.

26 лютого на аеродромі Мачулищі поблизу Мінська (Білорусь) ймовірно білоруські партизани знищили літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50У, який координував діяльність російської військової авіації. Таких літаків у росії тільки 9.

27 лютого внаслідок атаки безпілотників загорілась нафтобаза у російському місті Туапсе.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.