Середа, 31 травня

Обшуки у Харківській ОВА – що шукають дедективи НАБУ та САП

Національне антикорупційне бюро та спеціалізована антикорупційна прокуратура 5 квітня провела обшуки у керівництва Харківської обласної військової адміністрації та в Департаменті агропромислового розвитку області – про це повідомляє https://www.slovoidilo.ua/

з посиланням на голову Харківської ОВА Олега Синєгубова та джерела в антикорупційних органах.

Останні говорять, що йдеться про ймовірне розкрадання гуманітарної допомоги (ч. 5 ст. 191 ККУ). Обшуки, зокрема, проводяться в апарату Харківської ОВА, керівництва Департаменту агропромислового розвитку та у відділах. Однак поки-що жодної підозри комусь із чиновників ХОВА не вручено.

«Сьогодні Національне антикорупційне бюро України дійсно здійснює слідчі дії в деяких структурних підрозділах Харківської обласної військової адміністрації. Зокрема, у керівництва Апарату ХОВА та в Департаменті агропромислового розвитку. ОВА зі свого боку максимально та всебічно співпрацює з НАБУ та сприяє у його роботі, надає детективам усі запитувані документи та необхідну інформацію», – інформує прес-служба адміністрації.

Також голова Харківської ОВА Олег Сингєгубов у своєму телеграм-каналі заявив, що вони надають максимальне сприяння у проведенні слідчих дій.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.