Субота, 23 вересня

Ударами по портах росія зупиняє український наступ – військовий аналітик

Удари по Одеському та Миколаївському портах не були випадковими, і справа не лише у зерновій угоді, яку росія розірвала. Основна ціль окупантів – зупинити поставки озброєнь для ЗСУ і тим самим унеможливити український наступ – про це у інтерв’ю нашому виданню повідомив військовий аналітик Дмитро Снєгирьов. За його словами удар по Кримському мосту, який було завдано раніше, був використаний лише як інформаційне прикриття. Про це, зокрема, свідчить і заява рота путіна дмітрія Пєскова. «Їх цікавить тотальна блокада Одеського порту, щоб там не було можливості приймати військову допомогу» — зазначив експерт. Також Дмитро снєгирьов звернув увагу на неузгодженість заяв щодо удару Кримського мосту з боку різних українських силових відомств, як ГУР МО, СБУ та оперативного командування «Південь»

Паралельно з цим вони вирішують інші завдання зокрема припинення дії зернової угоди. Про вихід з цієї угоди росія заявила напередодні, і тепер прагне показати, що її слова мають реальну силу. Водночас це є спроба тиску на Туреччину.

Також, за словами Дмитра Снєгирьова, Туреччина поки не продемонструвала жорсткої відповіді на претензії росії. І це при тому, що спочатку вони говорили, що зерновози будуть супроводжувати турецькі військові кораблі. Вочевидь слід дочекатись офіційної позиції цієї країни та її президента Реджепа Ердогана. «Апетити росії зростають, тому тепер Україна повинна ставити питання про функціонування газогонів Турецький потік-1 та 2» — зазначив Дмитро Снєгирьов.

Як ми повідомляли раніше, уже дві ночі поспіль окупанти здійснюють масовані атаки по Одеській та Миколаївській областях, зокрема по Одеському та Миколаєвському морському портах.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.