Середа, 22 березня

На Запоріжжі викрили студентку-колаборантку

У Бердянському районі, який тимчасово окупували росіяни, 20-річна студентка юридичного факультету одного з ВНЗ добровільно співпрацювала із ворогом.

У селищі Чернігівка вона очолила проросійську молодіжну структуру.

Як повідомили у Запорізькій обласній прокуратурі, студентка організовувала пропагандистські акції на підтримку окупаційної влади, до яких агітувала місцеву молодь. Вона активно брала участь у публічних святкуваннях державних свят рф.

“За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури мешканці Чернігівської ОТГ повідомили про підозру в колабораційній діяльності (ч. 5, ч. 6 ст. 111-1  КК України)”, – йдеться у матеріалах прокуратури.

Відомо, що у травні 2022 року колаборантку призначили головною редакторкою місцевої газети. На цій посаді вона популяризувала незаконні органи влади окупованої Чернігівки. У своїх публікаціях зрадниця підтримувала окупаційну владу та закликала мешканців району визнати панування росіян.

“Із жовтня 2022 року підозрювана добровільно погодилася на посаду начальника “відділу взаємодії з населенням та громадськістю”, який створили у структурі так званої “Військово-цивільної адміністрації смт. Чернігівка”, – йдеться у повідомленні.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.