Понеділок, 29 травня

На Сихові підпалили храм, який відвідував Папа Римський

Сьогодні вночі невідомі зловмисники підпалили бічні двері в церкві Різдва Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви (УГКЦ) на Сихові, що у Львові – про це повідомляє https://zaxid.net/ з посиланням на директора департаменту гуманітарної політики ЛМР Євгена Бойка. Вогонь пошкодив 4 м2 площі дверей, однак проблема у тому, що інцидент стався якраз у страстну п’ятницю, коли до храму приходить особливо багато людей.

Голова Львівської ОВА Максим Козицький вже зреагував на цей інцидент: “Це міг вчинити тільки лютий ворог нашого народу”.

Через загорання в храмі спрацювала пожежна сигналізація, на яку зреагували рятувальники. Справу про підпал розслідує поліція.
Це найбільший храм на Сихові та один з головних храмів Львова, саме його відвідував та провів Богослужіння Папа Римський Іван Павло II у 2001 році.

Церкву Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ на Сихові збудували у 1995-2000 роках на місці каплички. 8 жовтня 2000 року храм посвятив владика Любомир Гузар, а у червні 2001 році новозбудований храм УГКЦ відвідав Папа Римський Іван Павло ІІ.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.