Середа, 31 травня

На Київщині почалась посівна ярих культур

Сьогодні на Київщині почалась посівна ярих культур під врожай 2023 року. Уже засіяно 2,88 тис. га ранніх зернових культур. Також в області засіяно 7,4% запланованої площі гірчиці — про це повідомляє прес-служба Київської ОВА з посиланням на Управління агропромислового розвитку Київської ОВА.

Здебільшого посівні площі ярих зернових та зернобобових залишаться на рівні минулого року, а ось посіви кукурудзи на зерно зменшаться майже на 20 тисяч га. Проблемою є те, що в Бучанському, Вишгородському та Броварському потрібно обстежити та розмінувати понад 10 тисяч га сільськогосподарських угідь.

Посівні площі під кукурудзу цього року зменшаться і по всій Україні мінімум на 20% — про це заявив народний депутат Дмитро Соломчук — повідомляє https://www.ukrinform.ua/. Натомість він прогнозує збільшення посівів сої, гороху та ярого ячменю, а в малих агрогосподарствах — овочів, зокрема цибулі. За інформацією профільного міністерства цього року під зернові та технічні культури буде засіяно 19,3 млн. га, що несуттєво відрізняється від минулорічного показника 19,8 млн. Га.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.