Понеділок, 29 травня

Микола Тищенко стверджує, що лісова мафія спалила автомобіль. У поліції інша версія

«На жаль, у це велике свято у мене погана новина. Сьогодні вночі на одного з членів нашої тимчасово-слідчої комісії, політичного діяча, та на його родину було скоєно замах на життя, разом з цим спалено його автомобіль.» — такий допис з’явився 9 квітня у ФБ скандального нардепа Миколи Тищенка. Як ілюстрацію до цього він додав відео палаючого автомобіля.

Водночас він не уточнив, де саме було підпалено автомобіль та за яких обставин, лише звинуватив у всьому «лісову мафію». Також він заявив, що автомобіль було підпалено за допомогою дрону, який скинув гранату. Цей інцидент Микола Тищенко потрактував як помсту за роботу ТСК, яку він очолює. Нардеп стверджує, що вони неодноразово звертались до правоохоронців з повідомленнями про неодноразові погрози.

Водночас правоохоронці висловили дещо іншу версію подій. За словами речниці Національної поліції Закарпатської області Ганни Дан у ніч проти неділі, 9 квітня, сталося загоряння автівки секретаря міської ради Ужгорода Арсена Мелкумяна.

“У нас цей факт зафіксований. Ми здійснили усі необхідні першочергові слідчі дії, деякі наразі ще тривають. Всі ці відомості внесені до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань з кваліфікацією частини, статті 194 — ідеться про умисне пошкодження чужого майна шляхом підпалу”, — заявили у поліції.

Речниця додала, що поліція розслідує інцидент.

“Наразі інформація про начебто замах не підтверджується і не спростовується, мусять бути проведені всі експертизи. Люди не постраждали, там лише автомобіль загорівся”, — пояснила вона.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.