Неділя, 3 грудня

“Мотор-Січ” постачала двигуни для іранських шахідів, які нині б’ють по Україні

Спливають нові подробиці антиукраїнської діяльності корпорації “Мотор-Січ”, керівником якої донедавна був колишній народний депутат від Партії Регонів. В’ячеслав Богуслаєв. Зокрема корпорація вела торгівлю з підсанкційними іранськими компаніями. Одна з них займалась розробкою безпілотників  Shahed — повідомляє https://www.rbc.ua/. Зокрема “Мотор Січ” продавала іранським компаніям товари подвійного призначення, як авіаційні двигуни, котрі встановлюють на невеликі військові літаки та вертольоти. Зокрема й на ті, які росія використовує в Україні. Ці поставки підприємство вело не зважаючи на санкції, які РНБО запровадило у березні минулого року.

Документальні свідчення цього було знайдено безпосередньо під час обшуку у кабінеті В’ячеслава Богуслаєва.

Нагадаємо, 22 жовтня 2022 року СБУ заарештувала президента корпорації “Мотор-Січ” В’ячеслава Богуслаєва за підозрою  в колабораційній діяльності. У нього було виявлено російське громадянство. Суд обрав йому в якості запобіжної міри тримання під вартою без права внесення застави.

84-річний В’ячеслав Богуслаєв протягом 2006 — 2019 років був депутатом ВРУ кількох скликань поспіль від Партії Регіонів.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.