Понеділок, 29 травня

Московити самі привели війну і тепер мусять подбати про власну евакуацію з прикордонних областей росії – експерт

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус вважає “абсолютно нормальними” певні операції ЗСУ на території Росії. Вони можуть бути потрібні для захисту від агресії. А як приклад чиновник навів блокування шляхів постачання. На думку військового аналітика Дмитра Снєгирьова така заява означає зміну тактики і риторики не лише Німеччини, а й блоку НАТО у цілому – про це він заявив в інтервʼю https://topkyiv.info/ . «Таким чином визнається пріоритет цілей, логістики військових операцій. І це є цілком реальним, зокрема у московитських пабліках на повному серйозі обговорюється можливість прориву ЗСУ на територію росії на кількох напрямках» — зазначив Дмитро Снєгирьов.

При цьому є ймовірність влучання у цивільні обʼєкти, тим більше, що московити дуже часто їх розміщують впритул із цивільними, прикриваючись ними немов живим щитом.

«Московити повинні розуміти, що вони самі привели війну у свій дім, і тепер єдиний вихід для них – добровільна чи примусова евакуація з прикордонних у глибинні області росії. Але це – їхня проблема».

Також за словами експерта 20 квітня російський літак помилково скинув на центр Белгорода бомби ФАБ-500. Найімовірніше, з їх допомогою, вони мали намір бомбити харківське метро. «Вони призначені для знищення підземних обʼєктів, наприклад бункерів, однак льотчики сплутали Харків з Бєлгородом» — зазначив Дмитро Снєгирьов.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.