п`ятниця, 8 грудня

Міноборони рф “розгромило” «націоналістичні формування» у Білгородській області. РДК та “легіонери” нагадали, шо вони поруч

Міністерство оборони рф заявило про «розгром націоналістичних формувань» у Білгородській області – про це повідомляють пропагандистські пабліки. «Залишки націоналістів відкинуті з Білгородської області на територію України, знищено понад 70 терористів, 4 БМП та 5 пікапів», – заявили в Міноборони росії. Водночас місцеві телеграм-канали стверджують, що РДК та Легіон «свобода росії» зайшли у село Богун-Городок Білгородської області.

Тим часом РДК у своєму телеграм-каналі зазначили, що їм не відомо, які колони техніки знищив у своїх зведеннях Конашенков, однак у РДК втрат немає. А щодо фотографій вбитих диверсантів, то «наші бійці носять мультикам, а не піксель». Також вони передали вітання генералу Лапіну, який керує процесом зачистки: «ми тут неподалік».

Про відсутність упіхів у російських військ також заявили у Легіоні «Свобода росії»

Як ми повідомляли раніше , 22 травня  частини Російського добровольчого корпусу та Легіону «Свобода Росії» зайшли на територію росії, зайняли кілька населених пунктів, зокрема підійшли до міста Грайворон.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.