Неділя, 4 червня

McDonald’s поновив роботу ще у двох українських містах

Сьогодні мережа ресторанів McDonald’s поновила роботу двох ресторанів у Полтаві та Кременчуку – про це повідомляє https://www.ukrinform.ua/ з посиланням на прес-службу мережі.

Компанія відновлює роботу у цих містах, аби знову пропонувати клієнтам звичний для них сервіс, а повернення працівників до роботи сприятиме відновленню громад. З відкриттям цих закладів McDonald’s вже відновив понад 70% ресторанів мережі.

Якщо у перші дні буде підвищений попит серед відвідувачів, то ресторани працюватимуть в обмеженому варіанті. За аналогією до відновлення роботи ресторанів, що тривалий час були зачиненими, у закладах Полтави та Кременчука спершу буде представлене скорочене меню, яке поступово розширюватиметься.

Як ми повідомляли раніше, https://topkyiv.info/news/u-dnipro-povernuvsya-mcdonalds , McDonald’s поновив роботу своїх ресторанів у Дніпрі. З початком повномасштабного вторгнення рф заклади McDonald’s тимчасово призупинили свою роботу по всій Україні. З кінця вересня робота мережі почала відновлюватись у Києві та Київській області, Вінниці, Житомирі, Тернополі, Львові, Черкасах.

Повідомлялося також, що компанія залишила російський та білоруський ринки.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.