Неділя, 2 квітня

Лютневий Рамштайн: на московитів пустять каток

Хоча лютневий Рамштайн анонсувався як авіаційний, однак таким не став, оскільки у публічну сферу було винесено інформацію про зброю, яку надаватимуть країни, і це не є авіація. Було визначено, які країни надаватимуть танки, які постачатимуть набої, і це теж дуже важливо – заявив у інтерв’ю «Каналу свіжої історії» політолог Володимир Цибулькоhttps://www.youtube.com/watch?v=KlOFIAN8ylg 

Водночас роль лютневого Рамштайну, за його словами полягає у тому, що була сформована логіка весняного наступу ЗСУ, який зараз готується – це такий собі каток, який неможливо зупинити, якому росія нічого не зможе протиставити. «Проголошена стратегія звільнення окупованих територій» — зазначив Володимир Цибулько.

При цьому Німеччина оголосила про початок виробництва набоїв до зенітних установок Гепард, а це дуже важливо, оскільки досі вона залежала від Швейцарії, яка не погоджувалась, щоб її комплектуючі йшли на зброю, яка воює в Україні. Також крайній Рамштайн приділив багато уваги питанню логістики та ремонту техніки, а це дуже важливо, оскільки в умовах інтенсивних боїв техніка дуже швидко зношується, її постійно треба ремонтувати. До  того ж в умовах наступу має зрости використання високоточних снарядів від 5000 в день, як є зараз до 7000-8000.

Втім питання авіації все ж було присутнє на лютневому Рамштайні, оскільки йдеться про формування авіаційних баз, також мова йшла про стратегічні безпілотники, які мають радіус дії до 500 км.

Відеоверсія інтерв’ю тут:https://www.youtube.com/watch?v=KlOFIAN8ylg

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.