Неділя, 2 квітня

Львівських медиків запрошують на навчання з іноземними лікарями

17 березня у Львові стартує перший в Україні навчально-практичний курс американського Товариства лікарів критичних станів (SCCM).
Медики планують у межах навчань підготувати  українських фахівців інтенсивної терапії та невідкладних станів, зокрема, військових лікарів, до застосування ультразвукової діагностики для пацієнтів із критичними станами – кровотечами, мінно-вибуховими пораненнями, політравмами тощо.
Акредитація для ЗМІ на подію триває до 20:00 год 16 березня.

Досі експертні курси такого рівня SCCM організовували лише у США та кількох країнах Європи. Та тепер через повномасштабну війну топ-лектори та інструктори організації навчатимуть українських медиків застосовувати УЗД-системи усіх типів для швидкої діагностики, знеболення та інтенсивної терапії.

Усі практичні завдання в межах курсу учасники будуть відпрацьовувати наживо із волонтерами.

Організатори запланували три дводенні курси, які триватимуть з 17 до 24 березня для трьох груп лікарів з усієї України. Також відбудеться окремий курс експертного рівня для українських інструкторів, які надалі навчатимуть лікарів у своїх медичних закладах.

У навчаннях візьмуть участь 180 українських медиків.

Також представники Товариства лікарів критичних станів (SCCM) передадуть благодійну допомогу – портативні УЗД-системи з дисплеями лікарям медичних закладів, які приймають евакуйованих пацієнтів, а також військовим медикам для порятунку пацієнтів у зонах бойових дій.

Організатор курсу – Асоціація анестезіологів України та Перше медичне об’єднання Львова. Навчання відбудеться за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, за участю першого заступника Міністра охорони здоров’я Сергія Дуброва. Фінансування заходу забезпечує найбільший благодійник української медицини – американська гуманітарна організація Direct Relief.

Акредитація для ЗМІ триває до 20:00 16 березня за посиланням.

Офіційне відкриття відбуватиметься у лікарні святого Пантелеймона за адресою: вул. Миколайчука, 9.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.