Неділя, 3 грудня

Львівському шанувальнику Жиріновського дали довічне за коригування обстрілів

47-річного мешканця Львова засудили на довічний термін за державну зраду. Він допомагав росіянам шукати цілі для ракетних обстрілів та надсилав звіти про руйнування. Однак персона 47- річного Владислава Козеєва є доволі цікавою – повідомляє https://sudreporter.org/ . Свою вину у ході судового засідання він так і не визнав. Тож колегія суддів Залізничного районного суду міста Львова підтримала пропозицію прокурора Тараса Ковальчука про найсуворіше покарання. Справа у тому, що обвинувачений діяв також з ідеологічних міркувань.

Попри те, що Владислав Козєєв мав українське громадянство, сам він є уродженцем міста Улан-Уде та підтримував не лише родинні зв’язки з історичною батьківщиною. Також у 2008-2020 його умовно засудили за шахрайство – привласнення 3600 гривень.

20 травня 2022 року, будучи у будинку своїх батьків, який знаходиться поруч із залізничною колією, робив для росіян фото. Також надсилав відомості про розташування військових об’єктів, зокрема військових частин та мостів. Загалом йдеться про 25 випадків передачі такої інформації. При цьому розумів, що чинить не зовсім законні речі, оскільки користувався функцією автовидалення фотографій.

17 травня Козєєв надіслав зображення з застосунку «Гугл карти» з обведеними на ньому червоним маркером сервісом «Автошанс», лісистою місцевістю, заводом та залізничним мостом. 

Раніше, 18 квітня росіяни обстріляли цю станцію техобслуговування автомобілів, у результаті чого семеро людей загинуло і ще 11 були поранені.

—Там рядом сразу же ЖД ветка, на Киев идет мост, что говорили раньше, недалеко приблизительно метров 400-500 автосервис, куда ранее прилетела ракета. Видео со своей машины я скидывал (…)

Бьют по газовым, это хорошо. Но ремпоезд быстро это восстанавливает, а вот мост быстро не восстановить. 

Козєєв неодноразово повідомляв про значну кількість вагонів-цистерн на залізничній колії.

— Добрый вечер. Вечером проезжал по мосту через ЖД пути. Стоит очень много цистерн, заняты все пути. Также видно было много цистерн рядом с вокзалом.

Також займався виявленням іноземців, які прагнуть приєднатись до Іноземного легіону.

Владислав Козєєв причетний до обстрілу Львівського авіаремонтного заводу, повідомивши окупантам, що мають прибути для ремонту винищувачі.

Владислав Козєєв мав українське громадянство, однак понад усе прагнув отримати російський паспорт. Із вмісту його телефону помітно, що він є шанувальником російської та комуністичної символіки. Задля російського паспорта вів листування  з МВС РФ, а також з колишнім депутатом держдуми владіміром жиріновським.

Адвокат Ростислав Доль стверджував про неправильну кваліфікацію обвинувачення, мовляв, то не зрада, а максимум несанкціоноване поширення інформації про переміщення ЗСУ в умовах воєнного стану (ст. 114-2 КК України).

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.