Четвер, 7 грудня

Двоє львів’ян намагалися під одягом вивезти з України валюту на майже 6 млн гривень (ВІДЕО)

Через пункт пропуску “Шегині-Медика” подружжя намагалося вивезти  понад 145 тисяч швейцарських франків. Подружжя заховало гроші під одяг та у взуття і обрало смугу “зелений коридор”.

58-річний мешканець Винників їхав на легковику до Польщі із 53-річною дружиною. Для митного контролю він обрав смугу руху “зелений коридор”, підтвердивши, що не перевозить речі та цінності, які потрібно декларувати чи оподатковувати.

Відтак під час огляду митники виявили, що мешканці Львівщини переховують у взутті та під одягом купюри, номіналом від тисячі до десяти франків.

“Працівники митниці спільно з прикордонниками виявили у чоловіка 61 050 швейцарських франків, що за курсом НБУ становить 2 млн. 500 тис. 333 гривні. У пасажирки знайшли 84 330 швейцарських франків, що в еквіваленті становить 3 млн. 453 тис. 777 гривень”, — йдеться у повідомленні.

Чоловік із дружиною порушили правила декларування валютних цінностей. Покарання передбачає штраф – 20 відсотків суми, що перевищує дозволену законодавством України.

Подружжю повернули 10 тисяч євро. Решту валюти тимчасово вилучили.

Невдовзі справу розглядатимуть у суді.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.